Blisko 4 tysiące seniorek i seniorów bawiło się w czwartek, 16 listopada w Hali Sportowej Częstochowa. Podczas drugiego dnia szóstej edycji Senioraliów na scenie królowała Krystyna Giżowska. Odbył się także koncert pt. "Tych lat nie odda nikt" z udziałem Jacka Borkowskiego.

Częstochowskie Senioralia rozpoczęły się już w środę od przekazania seniorom przez prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i jego zastępcy Jarosława Marszałka kluczy do bram miasta.Na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz liczne atrakcje, związane z aktywnością fizyczną i zdrowiem (zajęcia zumba gold, zdrowy kręgosłup oraz pilates). W holu głównym Hali Sportowej Częstochowa będzie można odwiedzić stoiska organizacji i instytucji działających na rzecz seniorów.

W czwartek odbył się koncert pt. "Tych lat nie odda nikt" z udziałem Jacka Borkowskiego. Gwiazdą wieczoru była natomiast Krystyna Giżowska. W międzyczasie wręczono nagrody w konkursie "Częstochowski Aktywny Senior". Wielkim powodzeniem cieszyła się potańcówka przy muzyce prezentowanej przez DJ Jaro. Nie zabrakło gadżetów wręczanych przez przedstawicieli władz miasta.

fot. Łukasz Kolewiński

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę