W ciągu kilku najbliższych dni na terenie Częstochowy odbędzie się wiele imprez przygotowanych specjalnie dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, w końcu 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, na który każdy maluch czeka z niecierpliwością.

Członkowie Stowarzyszenia Aktywna Częstochowa wraz z właścicielami restauracji Przepis na doszli do wniosku, że nie każde dziecko będzie mogło skorzystać z przygotowanych atrakcji. Aby więc umilić rozpoczynający się weekend odwiedziliśmy dziś podopiecznych fundacji Adullam, częstując ich przygotowanymi przez Przepis na pysznościami. Uśmiechy na twarzach młodych są dowodem na to, że wcale nie trzeba wiele aby urozmaicić komuś dzień.

Pamiętajmy, że to właśnie te pozornie małe gesty budzą w ludziach pozytywne uczucia, a przede wszystkim dają im świadomość tego, że ktoś o nich myśli i dba. Podopieczni fundacji Adullam to wyjątkowe dzieciaki, które zaskoczyły nas swoją otwartością, radością a także wieloma talentami. Mam nadzieję, że niedługo rozpoczną realizację swoich pomysłów, a nasze Stowarzyszenie z przyjemnością im w tym pomoże. - opowiadał Karol Synowiec, Prezes Stowarzyszenia Aktywna Częstochowa.

 

Fot. Marcin Biś

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę