Konkurs fotograficzny Kocham Ziemię Częstochowską skierowany jest do wszystkich osób chcących uchwycić piękno Powiatu częstochowskiego i pokazać jego walory przyrodnicze,turystyczne i historyczne. Na terenie naszego Powiatu znajduję się mnóstwo urokliwych miejsc potrafiących zachwycić nawet najbardziej wymagające osoby. Każda z  Gmin naszego regionu może zaoferować  coś niezwykłego.

Główną ideą konkursu jest odnalezienie przez autorów prac, tego co w ich odczuciu jest najpiękniejsze w Ziemi częstochowskiej, rzeczy wartych  pokazania szerszemu gronu. Liczymy na różnorodność prac i indywidualne spojrzenie autorów ,dzięki którym na nowo zachwycimy się  dobrze znanym albo też zostaniemy zaskoczeni pięknem dotychczas niezauważalnym, ukrytym na terenie jednej z naszych Gmin. Autorzy 3 najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie,który jest okazją do niezwykłej przygody w trakcie poszukiwania obiektu będącego przedmiotem pracy konkursowej.

Szczegółowe informacje,regulamin oraz odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskacie Państwo pod adresem e-mail:zpzmwcz@poczta.onet.pl oraz numerem telefonu 790331563

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę