Przejechali na rowerach z okazji 200-lecia nowoczesnej Częstochowy (zdjęcia)
220 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym z okazji 200-lecia połączenia dwóch ośrodków, czyli Starej i Nowej Częstochowy. 1 czerwca, a więc w Dzień Dziecka, odbył się rajd rowerowy „Częstochowa – z miasta do miasta”, organizowany w ramach projektu edukacyjnego „Częstochowa – jedno miasto. Różne korzenie, wspólna p