Chcesz nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów, negocjacji, a także przekonywania innych do swoich racji? W sobotę, 26 listopada w Ośrodku Promocji Kultury "Gaude Mater" odbędzie się spotkanie pokazowe Toastmasters Częstochowa.

Na spotkaniu będzie można nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, prawidłowej postawy, gestykulacji, mowy ciała, używania głosu. To doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi, rozwinięcia umiejętności aktywnego słuchania, dawania konstruktywnej informacji zwrotnej, wykształcenia umiejętność improwizacji, a przy okazji dobrej zabawy.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zbigniew Dzideczek, specjalista w zarządzaniu sytuacjami trudnymi i kryzysowymi, negocjator i trener negocjacji, trener Lepszych Prezentacji - programu przygotowań do prezentacji usług, produktów czy idei , wykładowca akademicki, trener i członek założyciel John Maxwell Team Polska, członek (DTM) i mentor klubów Toastmasters oraz autor książki "Negocjacje to fascynująca podróż".

Spotkanie odbędzie się w godz. 11-13.30. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację na stronie: https://toastmasters.czest.pl/demo/.

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę