Chcecie coś zmienić w swoim sposobie ubierania? Potrzebujecie porady podczas robienia zakupów? Od początku marca w Galerii Jurajskiej można bezpłatnie skorzystać z pomocy doradcy wizerunkowego.

Po poradę do stylistki może zgłosić się każdy, kto poszukuje swojego stylu. Ekspertka doradzi  m.in. w zakresie doboru ubrań i dodatków do typu sylwetki, przygotowań do tzw. "wielkiego wyjścia", stylizacji biznesowej i na co dzień. Konsultacje mają formę luźnej rozmowy, a także rozmowy połączonej z przymierzaniem ubrań w sklepach. Wspólnie ze stylistą można również wybrać się na zakupy.

- To rozwiązanie dla osób, które nie mogą się uporać z doborem ubrań lub chcąc zmienić swój styl z różnych powodów. Stylistka doradzi jak kupować, aby w domu nie zalegały nam ani razu nie założone rzeczy, podpowie również jak ubrać się np. do pracy, na wesele, pierwszą randkę, na maturę czy studniówkę. Bardzo cenne będą także wskazówki dotyczące kompletowania garderoby w taki sposób, aby pasowała ona do typu sylwetki - mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.

Żeby móc spotkać się ze stylistką wystarczy umówić się na spotkanie. Służy do tego specjalna strona  http://galeriajurajska.pl/index.php?modul=stylistka.  Wystarczy na niej rozwiązać krótki test i wybrać dzień oraz godzinę spotkania. Potwierdzenie konsultacji otrzymuje się drogą mailową.

- Konsultacje są otwarte zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.  Nie ma wymogu wcześniejszego zrobienia zakupów czy okazania paragonów, wystarczy potwierdzenie wizyty on-line. Cała konsultacja jest bezpłatna i może przebiegać według formuły, którą sami ustalimy ze stylistką. Może to być zwykła rozmowa przy kawie, ale może to być także intensywny shopping z doborem ubrań w sklepach - wyjaśnia Violetta Dziubin.

Osobom chcącym zmian, pomagać będzie twórczyni portalu Spell Your Shape Tatiana Szczęch, stylistka, wykładowca i doradca wizerunkowy z ponad 10-letnim doświadczeniem, na co dzień zajmująca się m.in. szkoleniami oraz stylizacją sesji zdjęciowych, a także doradztwem indywidualnym i biznesowym. Tatiana Szczęch jest również eyefitterem, czyli ekspertem w doborze okularów.

Usługi stylistki, jakie wprowadza Galeria Jurajska znacznie różnią się od podobnych tego typu konsultacji w innych galeriach. Po pierwsze konsultacje są otwarte i nieobwarowane żadnymi warunkami wstępnymi, np. okazaniem paragonów. Nie ma również wymogu zrobienia zakupów ze stylistką. Ich uczestnik nie ponosi także żadnych kosztów. Po drugie trwają aż 2-2,5 godziny, a nie 1 godzinę, jak to najczęściej ma miejsce w innych galeriach.

Źródło: Galeria Jurajska w Częstochowie

Sprawdź aktualny stan powietrza w Częstochowie

Interaktywna mapa smogowa

Wyświetl mapę